Elegancia, dizajn a inovácia. To sú hodnoty skupiny Alca Group, ktoré sa odrážajú aj v našom novom showroome v Prahe. Príďte sa presvedčiť o prvotriednej kvalite aj luxusnom dizajne produktov ALCA od tradičného českého výrobcu. Tešíme sa na vás!


Sortiment pre projekty

Na ploche 1200 m2 nájdete vybraný sortiment skupiny Alca Group, ktorý využijete do každého projektu. A to ako sanitárnu techniku ALCA, potrubné systémy FV Plast, tak aj systémové steny Alcasystem. Náš tím projektových manažérov je pripravený asistovať vám s výberom produktov presne pre váš projekt alebo poskytnúť konzultáciu.

Dojednať schôdzku

ALCA - kompletní sortiment
ALCA - kompletní sortiment
ALCA - kompletní sortiment

Prémiový design

Príďte sa na vlastné oči presvedčiť, že naše produkty sú nielen dokonale technicky spracované a funkčné, ale majú aj luxusný vzhľad, ktorý je rukopisom renomovaných dizajnérov. Pre architektov je k dispozícii napríklad kompletný prehľad nerezových designových programov, ovládacích tlačítok alebo designových žľabov a roštov. Či už preferujete minimalistický dizajn alebo hľadáte do kúpeľne naopak dominantný prvok, u nás si zaručene vyberiete.

Nielen pre zástupcov developerov a projektantov sme vybudovali v showroome niekoľko inštalácií systémových stien. Nájdete tu modelovú stenu, na ktorej si môžete vyskúšať jednoduchosť montáže a modularitu systému za asistencie našich odborníkov alebo kompletné typové bytové jadro prezentujúce všetky výhody našich systémových stien oproti sadrokartónovej alebo murovanej výstavbe.

Viac informácií o Alcasysteme

Alcasystem: zjednodušte si stavbu

Potrubné systémy

Potrubné systémy spoločnosti FV Plast, ktorá sa stala v roku 2021 súčasťou skupiny Alca Group, predstavujú riešenia pre rozvody vody a vykurovanie v rezidenčnej aj priemyselnej výstavbe. Príďte sa pozrieť na kompletný prehľad trubiek a tvaroviek PP-RCT s o 37% väčším prietokom a spoznajte tiež výhody viacvrstvových univerzálnych MULTIPERT trubiek pre inštalačné aj vykurovacie systémy.

Dojednať schôdzku

COMFORT je integrovaný systém podlahového kúrenia a stropného chladenia, ktorý ponúka perfektnú tepelnú pohodu po celý rok bez nárokov na priestor – jednoducho povedané v budove nie je vôbec vidieť. Zistite na našom showroome, ako to celé funguje. Projekt pre vašu stavbu vám navyše spracujeme zadarmo.

Viac o systéme

Neviditeľný systém kúrenia a chladenia

Odborné školenie

V rámci konceptu Alca Academy organizujeme odborné školenia pre profesionálov – inštalatérov, predajcov, projektantov, architektov a ďalších odborníkov, ktorí využívajú výrobky ALCA každý deň na svoju prácu.
Náš tím je vám samozrejme k dispozícii aj na individuálne konzultácie alebo vám zostaví školenie na mieru vašim potrebám.

Zobraziť termíny školenia


Fotogaléria


Kontakt

Adresa
Komunardů 1626/35
170 00 Praha 7 - Holešovice
Česká republika
Otváracia doba
Po–Pá 9.00–17.00 hod.
Zobraziť kontakt