WC sedátka

WC sedátka
filter item img
Duroplast

Široká ponuka WC sedátok z kvalitného duroplastu uspokojí potreby aj najnáročnejších zákazníkov. Duroplast je materiál, ktorý výrazne redukuje nepríjemný pocit pri dosadnutí na studenú plochu WC sedátka.

filter item img
Softclose

Moderné WC sedátka s funkciou Softclose prinášajú vysoký užívateľský komfort. Sofclose - pomalé uzatváranie sedátka i veka zaisťuje hydraulická brzda. Pomocou mechanizmu v pánte veka i sedátka je zabezpečené hladké a tiché dosadnutie sedátka na keramiku.

filter item img
Antibacterial

Rad WC sedátok Antibacterial ponúka výber rôznych farieb aj potlačí na veku sedátka. Nájdete tu tiež sedátka s integrovanou vložkou, ktorú iste ocenia deti. Tá je jednoducho demontovateľná v prípade, že už nie je používaná. Antibakteriálne vlastnosti materiálu sedátka sú zaistené obsahomzlúčenín striebra. Pri testovaní sedátka bolo overené, že dochádza k redukcii hustoty baktérií až o dva rády,

filter item img
Basic Antibacterial

Ekonomický rad WC sedátok Basic je vyrobená z polypropylénu. Poskytujú dobrú kvalitu za veľmi výhodné ceny.

filter item img
Slim

Novinkou v našom sortimente sú elegantné WC sedátka Slim s nízkym profilom. Na pohľad zaujmú svojimi čistými líniami. Sú vyrobené z kvalitného duroplastu, ktorý výrazne redukuje nepríjemný pocit pri dosadnutí na studenú plochu WC sedátka. Praktické sú pánty s CLICK systémom pre ľahkú demontáž sedátka pri čistení keramiky a pomalé zatváranie veka a sedátka vďaka funkcii Softclose.

filter item img
Príslušenstvo