Alca Academy

V Alca Academy zdieľame informácie s odborníkmi na sanitárnu techniku. Naším cieľom je predstaviť kvalitné výrobky českého výrobcu a zároveň čerpať podnety pre inovácie, ktoré prinášajú jednoduchšiu inštaláciu a efektívnejšie využívanie našich produktov. Inštalatéri, projektanti, architekti - všetci odborníci, ktorí denne používajú naše výrobky k svojej práci, sú pre nás zdrojom inšpirácie pre neustále zlepšovanie parametrov výrobkov, servisu i podpory.

Inštalatéri a montéri

Technická dokonalosť nie je v Alcadrain prázdny pojem. Vziať výrobok do ruky, vyskúšať si kvalitu materiálu, jednoduchosť inštalácie a servisu sú dôvody prečo sa zúčastniť odborného školenia. Odborné školenia pre Vás pravidelne usporadúvame na mnohých miestach v Českej i slovenský republike. Účastníci získavajú certifikát, ktorý prináša mnoho výhod.

Certifikovaný inštalatér

  • pozná zásady správnej a efektívnej inštalácie aj servisu našich výrobkov
  • môže udeľovať predĺženú záruku
  • je uvedený v zozname spolupracujúcich inštalatérov na www.alcadrain.cz
  • získava ZADARMO jeden výrobok spoločnosti Alcadrain

Každý rok získava certifikát viac ako 500 inštalatérov. Kapacita školiacich miestností je obmedzená, preto sa prihláste čo najskôr.

Termíny prednášok

Študenti stredných a vysokých škôl

Bez praxe je ťažké načerpané vedomosti prevádzať do každodenného praktického života. Preto napomáhame rozvoju praktických zručností u študentov technických odborov. Správne servisovať predstenový inštalačný wc systém, rovnako ako navrhnúť efektívny systém odvodu vody z kúpeľne či technickej miestnosti sa nemožno naučiť len z učebníc.

  • Školenia prebiehajú pre učňov-inštalatérov, študentov stavebných průmyslovek, budúce projektantov a architektov. Pravidelne prednášame študentom na VUT v Brne, VŠB-TUO v Ostrave, TU v Košiciach, SOŠ v Bratislave, ZSSR v Brne, SSS v Jihlave, SŠST v Ústí nad Labem, SŠTO v Havířove, SOU v Plzni, SOU v Benešove a mnohých ďalších školách v ČR a SR.
  • Ročne preškolíme cez 1500 študentov stredných a vysokých škôl v Českej a slovenskom republike.
  • Súčasťou spolupráce so školami je aj podpora rôznych študentských súťaží (Remeslo / Skill, Učeň Inštalatér ai.) A účasť na odborných konferenciách (Sanhyga, Progres, ai.)
  • Ak Vaša škola s nami ešte nespolupracuje, kontaktujte nás pre upresnenie podmienok a termínov

Termíny prednášok

Architekti a projektanti

Dizajn, funkčnosť a kvalitné materiály sú atribúty výrobkov Alcadrain, ktoré Vám na spoločných stretnutiach predstavujeme. Odborné semináre Vám uľahčí orientáciu vo výrobkových radoch spoločnosti Alcadrain, zodpovie otázky pre riešenie projektov a umožní priamy kontakt s materiálmi a vzhľadom našich prémiových výrobkov Alca.

 

Termíny prednášok

Odborní predajcovia

Požiadavky zákazníkov sa neustále zvyšujú a dobrý predajca potrebuje pravidelný prísun kvalitných informácií o produktoch, ktoré ponúka. Výhody jednotlivých výrobkov, spôsoby využitia pre riešenie najrôznejších problémov, ponuka správneho sortimentu podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov sú témy našich školení pre odborné predajcu.

Termíny prednášok

Projekt Alca Academy je spolufinancovaný z Operačného programu podnikania a inovácie a štátneho rozpočtu SR a je v súlade s Integrovaným plánom rozvoja mesta Břeclavi. Alca Academy poskytuje zázemie nielen externistom, ale aj firme samotnej, predovšetkým v rozvoji vzdelávania zamestnancov a ich detí.

Základné informácie k školeniam

  • Školenia pravidelne prebiehajú v týchto mestách: Břeclav, Praha, Hradec králi, Ostrava, Plzeň, Nitra, Bratislava, Žilina, Poprad, Košice. Pokiaľ máte záujem organizovať naše školenie na ďalšom mieste, kontaktujte nás.
  • Termíny všetkých školení vrátane konkrétneho miesta nájdete na (priamy kliknutie na termíny)

Pre bližšie informácie a zaslanie prihlášky nás prosím kontaktujte na emaile Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefóne +420 519 821 058