V každom detaile váš

Každý z nás je jedinečný. Osobnosť, vkus, záujmy, temperament. To všetko nás definuje. A zaslúžime si žiť v prostredí, ktoré našu individualitu odráža. Do posledného detailu.

Prehrať video

Štyri farebné prevedenia

Vybrali sme tie najžiadanejšie odtiene a dokonale odladili farby všetkých produktoch programu INDIVIDUAL. Nemusíte tak mať obavy, že vaše ovládacie tlačítko, sifóny, click-clack či rohový ventil nebudú ladiť s vašou batériou.

Perfektne ladí

Naše PVD produkty umožňujú celý program zostaviť tak, aby dokonale ladil aj s batériami a ďalšími výrobkami ostatných výrobcov

Unikátna technológia PVD

LESK
(od 3Q/2021)
KARTÁČOVANÝ MAT

Luxusný povrch produktov v najvyššej kvalite vzniká nanesením špeciálneho materiálu vo veľmi tenkej vrstve, ktorý splynie s podkladom na atomárnej úrovni.

Výsledkom je zvýšená odolnosť a životnosť produktu. Ale tiež elegantný vzhľad. A to buď v superlesklom prevedení alebo v kartáčovanej variante s výraznejšou textúrou.

Dokonalá harmónia

Či už zvolíte elegantný povrch ružového zlata, oslňujúcu zlatú farbu, decentný nikel, alebo moderný gun metal, všetky povrchy programu INDIVIDUAL zaručujú dokonalú stálosť farieb a vysokú odolnosť proti poškriabaniu.