PODOMIETKOVÉ WC MODULY

Rad predstenových inštalačných systémov ALCA je navrhnutý tak, aby bol schopný pokryť široké spektrum použitia. To zahŕňa najmä zamurovanie, suchú inštaláciu do sadrokartónu, ale aj možnosť umiestniť systém do priestoru ako solitér.

PODOMIETKOVÉ WC MODULY

Inovovaný WC modul, ktorý nám pomohlo vyvinúť viac ako 3000 českých a slovenských inštalatérov.

Moduly na murovanie aj suchú výstavbu

Každý projekt vyžaduje svoje vlastné riešenie. Alca WC moduly sú navrhnuté tak, aby vyhoveli požiadavkám ako pre klasickú murovanú výstavbu, tak aj pre moderné ľahké materiály.

Jednoduchá instalace i údržba

Našim montážnikom a inštalatérom sa snažíme prácu s WC modulom čo najviac uľahčiť. Preto je všetko príslušenstvo súčasťou každého balenia. Či sa jedná o materiál na pripojenie WC misy, kompletný kotviaci materiál alebo potrebné inštalačné krytky. Navyše sme vybavili naše moduly brzdou kotviacich nôh alebo súpravou na upevnenie do steny EASY LOCK.

Garantujeme 25 rokov dostupnosti náhradných dielov, ktoré nájdete u svojho predajcu inštalačnej techniky. K dispozícii je aj technická podpora.

Katalóg zadarmo ico
Katalóg zadarmo
Majte ponuku našich modulov a tlačítok stále po ruke. Katalóg vám pošleme v digitálnej podobe e-mailom alebo priamo na vašu adresu.

Inovácia predstenových inštalačných systémov Alca

WC moduly ALCA dodávame do celého sveta už dlhšie ako 15 rokov. Za tú dobu sme ich spolu s 3000 inštalatérov a montážnikov doviedli k dokonalosti.

Teší nás najmä diskrétny osviežovač tabliet, odvetrávanie s okamžitou elimináciou nežiaduceho zápachu alebo špeciálne systémy do neobvyklých priestorov.

Veľký výber tlačítok a ich kompatibilita

Od začiatku výroby WC modulov si v Alca zakladáme nielen na funkčnosti, ale aj na elegancii. Z toho dôvodu prinášame niekoľko radov ovládacích tlačítok, ktoré dokážu každej kúpeľni vtisnúť jedinečný nádych.

Naše tlačítka sú spätne kompatibilné. Do svojej kúpeľne si tak môžete nainštalovať také, aké sa vám páčia.

Po–Pá 7.00–16.00 hod.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora

Sme tu pre vás. Kontaktujte našu odbornú technickú podporu telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu medzi 9:00 a 16:00. Naši skúsení špecialisti vám radi pomôžu s akýmikoľvek otázkami, problémami alebo nastavením. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou!

Volejte: +420 773 835 720
Pište: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Ponuka školení
Ponuka školení

Získajte záruku až 25 rokov na naše produkty.

Zúčastnite sa nášho školenia a získajte certifikát, vďaka ktorému získate záruku až 25 rokov na naše produkty.

Typy WC Modulov Alca