Šetrí čas a pracovnú silu

Alcasystem dokáže nahradiť murovanú i sadrokartónovú stenu. Nájde uplatnenie ako vo väčších developerských projektoch, tak pri stavbe rodinných domov alebo pri rekonštrukciách. Prefabrikované steny dovezené až na stavbu výrazne urýchľujú prácu a šetria tak čas aj náklady. Čím väčšia je projekt, tým väčšia je úspora.Rýchla a čistá výstavba

Stena je tvorená z troch základných komponentov, ktoré sa jednoducho skladajú ako stavebnica. Montáž steny zvládne po zaškolení jedna osoba bez špeciálnej kvalifikácie. Celá inštalácia vrátane zaklopenia steny sadrokartónom prebieha suchou cestou, nie sú teda potrebné ani technologické prestávky.

Presnosť
a dokonale rovné plochy

Profily AlcaSystem sú dokonale rovné, spájanie pomocou rohových spojok zaistí vždy pravý uhol. Po narovnaní steny v priestore vznikne dokonale rovná a pevná stena pripravená na zaklopenie sadrokartónom. Nehrozí tak prehýbanie sadrokartónu ani praskanie obkladov.

Vysoká nosnosť steny

Alcasystem môže byť inštalovaný ako predstena alebo ako samostatne stojaca samonosná stena. Je testovaný a certifikovaný v nemeckých skúšobniach MPA na excentrickú nosnosť až 400 kg.

Zvuková izolácia
a požiarna odolnosť

Alcasystem je certifikovaný podľa európskych štandardov v akreditovaných skúšobniach, spĺňa požiadavky na moderné riešenie stavieb.

Nízka hmotnosť,
vysoká pevnosť

Materiál použitý na výrobu komponentov AlcaSystem vyniká nízkou hmotnosťou a zároveň vysokou pevnosťou. Prefabrikovanou stenu vrátane integrovanej sanitárnej techniky a potrubných systémov zvládnu preniesť 2 osoby.

Prefabrikácia

Prefabrikácia stien šetrí čas na stavbe. Možno ju doviezť kompletne hotovú s už integrovanou sanitárnou technikou aj rozvodmi vody. Vďaka nízkej hmotnosti sa ľahko prepravuje a manipulácia s ňou je ľahká. Stena je dokonale flexibilná, takže aj pri nepredvídaných okolnostiach na stavbe ju možno ľahko prispôsobiť priestoru.

VLASTNÁ VÝROBA A SKLADOVÉ ZÁSOBY

Výroba profilov a všetkého príslušenstva prebieha v Českej republike. Takisto držíme skladovú zásobu ako u všetkých našich ostatných výrobkov Alca. Vďaka tomu sme schopní garantovať včasné dodanie a tým znížiť prestoje na stavbe.


Páči sa Vám Alcasystem?

Kontaktujte nás

Riešenie pre akýkoľvek priestor

Alcasystem je absolútne modulárny. Možno ho využiť pre predstenu. Systém je možné ľubovoľne vetviť do tvaru L alebo X a napasovať na akýkoľvek priestor. Rozmery stien z AlcaSystem nie sú nijako limitované, možno vytvoriť stenu akejkoľvek šírky aj výšky. Stenu možno tiež skosiť pod akýmkoľvek uhlom pre šikmé stropy, možno v nej tiež vytvoriť stavebné otvory pre dvere alebo okná. Všetka sanitárna technika a rozvody vody sú vždy integrované vo vnútri.

Všetko od jedného výrobcu

Za výrobou stien stojí česká skupina Alca Group, integrujúcu dvoch najväčších českých výrobcov sanitárnej techniky a potrubných systémov - spoločnosti Alcadrain a FV Plast. To garantuje 100% kompatibilitu všetkých komponentov a prvotriednu kvalitu preverenú desiatkami radom rokov vývoja.

ALCASYSTEM vše od jednoho výrobce

Páči sa Vám Alcasystem?

Kontaktujte nás

Alcasystem - bytové jadrá

Nový smer pre renovácie bytových jadier
Vaša umakartová kúpeľňa jedného dňa doslúži, a keď k tomu dôjde, je väčšinou potrebná kompletná rekonštrukcia bytového jadra.
Máme pre vás alternatívne riešenie v geniálnej konštrukcii Alcasystem.

Alcasystem katalog

Alcasystem WC sety

Kombináciou systémovej steny a predstenového inštalačného systému vznikli univerzálne WC sety, ktoré výrazne šetria čas pri montáži WC do pripravených nik.

Alcasystem set

Video

Alcasystem v praxi - prezentačné video

Alcasystem v Libovkách Pepy Libického

Montáž Alcasystem steny


Páči sa Vám Alcasystem?

Vyplňte formulár a ozveme sa Vám späť

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním zadaných osobných údajov za účelom reakcie na odoslanú správu. Osobné údaje budú spracované v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov.