Nové dizajnové tlačítka od Lucie Koldové Dot.Dot. a Linka

Predstavujeme Dot.Dot. a Linku. Dominantným prvkom oboch tlačidiel je obvodový prelis. Inšpiráciou pre neho bol prúd stekajúcej vody. Tento dizajnový prvok spája jednoduchosť s príbehom. Dôraz na detaily, ktorý sa prejavuje v jemnom zaoblení a minimalizme, premieňa bežné tlačítko na užívateľsky príjemný a zároveň estetický kúsok.

Nové WC tlačítko Linka

Prísna linka zmäkčená prelisom
Tlačítko je inšpirované tvarmi a líniami modernej architektúry. Na prvý pohľad pôsobí ultimátne a nekompromisne. Ale vďaka oblému prelisu, teda prehnutiu plochy smerom dovnútra, vzbudzuje pocit odtekajúcej vody.

Splynúť so stenou alebo nechať vyniknúť
Nech sú požiadavky akékoľvek, v širokej ponuke farebných variantov nájdete riešenie pre každý nápad. Tlačítka Linka sú navyše také tenké, že splynú s obkladom.

Nové WC tlačítko Dot.Dot.

Kruh ako symbol dokonalosti
Jednoduchosť a efektivita to sú dva aspekty tlačítka Dot.Dot. Tradičný symbol kruhu zvýraznený o elegantný prelis v sebe nesie príbeh odtekajúcej vody. A navyše bude v kúpeľni vyzerať skvostne.

Hra kontrastov
Štyri farebné varianty sa prispôsobí každej kúpeľni. Dôraz na minimalistický dizajn dodáva ovládaciemu tlačítku v jednofarebnom variante až sošný charakter. Naopak kontrast medzi minimalistickou čiernou a výraznou zlatou dodá každej miestnosti na odvahe aj noblesnosti.

autorka tlačítok Lucie Koldová

Čistota a jasný smer
Lucie Koldová je významnou osobnosťou v českom designe. Navrhuje nábytok, svietidlá, dekorácie a teraz sa spojila s Alcou, aby vytvorila sériu dizajnérskych tlačítok nazvanej Linka a Dot.Dot.

Dominantným prvkom oboch tlačidiel je obvodový prelis. Inšpiráciou pre neho bol prúd stekajúcej vody.

Lucie Koldová
„Tento dizajnový prvok spája jednoduchosť s príbehom. Dôraz na detaily, ktorý sa prejavuje v jemnom zaoblení a minimalizme, premieňa bežné tlačítko na užívateľsky príjemný a zároveň estetický kúsok.“
Popisuje ideu Lucie Koldová.

Farebné varianty

8 farebných variant Od čiernočiernej matnej až po snehovo bielu.

Linka

Dot.Dot.

Kde koupit ico
Kde koupit
Vyberte si z rozsiahlej siete tisíce predajných miest.

Výhody tlačítok Alca

Vyklápacie tlačítko

course info icon

Rámček ovládacích tlačítok sme doplnili o vyklápací mechanizmus pre ľahšie sňatie tlačidla. V kombinácii s dávkovačom tabliet umiestneným v každom WC module tvorí systém pre ešte väčšiu hygienu vašej toalety.

Antibakteriálna úprava

course info icon

Povrchová úprava všetkých tlačítok novo obsahuje nanočastice striebra, ktoré bránia rozširovaniu nežiaducich mikroorganizmov.

Nezanecháva odtlačky

course info icon

Povrch ovládacích tlačítok je opatrený špeciálnou ochrannou vrstvou, na ktorej nezostávajú odtlačky prstov. Okrem estetickej funkcie má táto úprava aj ďalšie výhody. Tlačítka nemusia byť tak často ošetrované, čím sa výrazne zvyšuje ich životnosť.

100% kompatibilita

course info icon

Tlačítka Dot.Dot. a Linka sú 100% kompatibilné so všetkými splachovacími systémami Alca.

play button